X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

پهره..وبلاگ فرهنگی هنری وادبی بلوچستان

آیا بینوایان را فریادرسی هست تا زنده بمانند

آیا بینوایان را فریادرسی هست تا زنده بمانند

لطیف حملی جوان 25 ساله نیکشهری و سرپرست 8 نفر در انتظار کمک مالی خیران و نهادهای حمایتی دولتی برای بهبود و نجات از بیماری و برگشت به کانون گرم خانواده

پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر: روز جمعه سرکلاس دانشگاه بودم که محمد انور بیجارزهی حامی و دوستدار همیشگی یتیمان و فقرا تماس گرفت و از من خواهش کرد به دیدار بیماری برویم تا شاید با انعکاس اوضاع و احوال وی در سایت نیکشهر کسی پیدا شود تا به وی کمک کند وقتی به خانه اش حدفاصل منبع آب و کتابخانه عمومی شهر نیکشهر رسیدیم(وی اجاره نشین است و دو ماه هم اجاره اش را نداده) اهالی خانه می گفتند در حدود دو ماه است از موتور سیکلت افتاده و در بیمارستان های نیکشهر و چابهار بستری بوده و در حالت کما است. و فقط با اکسیژن از راه گلو (در عکس مشخص است) که توسط پزشک سوراخ شده نفس میکشد. اکنون چند هفته ای است در منزلش بستری است.


لطیف حملی پس از سانحه رانندگی موتور سیکلت دچار جراحت و ضربه مغزی شده و در حالت کما است و قسمتی از بدنش فلج است. روزی 90 هزار تومان فقط هزینه کپسول های اکسیژن او است. بقیه هزینه ها بماند...؟!!

وی متولد 1365 و دارای دو فرزند است که قبل از این بیماری با کار بنایی خرج خانه و 4 برادر و یک خواهرش را تامین می کرده است.

لطیف حملی با توجه به نداشتن پس انداز و تامین هزینه درمان و انتقال به بیمارستانی مجهز در کشور در انتظار مساعدت مالی خیران و نهادهای حمایتی دولتی است شما عزیزان لازم است هر چه سریعتر جهت کمک به این خانواده و بهبود این شهروند نیکشهری کمک و مساعدت فرمایید.

در ضمن تمامی مدارک بستری و بیمارستانی و شماره تلفن و آدرس و شماره حساب وی در دفتر سایت نیکشهر موجود است.

در صورت اعلام آمادگی جهت راهنمایی با تلفن 09153453610 تماس بگیرید.

در خانه ای که لطیف حملی بستری بود وقتی به در آن نگاه کردم جا کلیدی عکس مقام معظم رهبری و امام خمینی ره خودنمایی می کرد

نمایی نزدیک در